Dmde Free Edition

Bilgisayarda saklanılan sayısız veri mevcuttur. Dmde kaybolan ya da silinen programları kurtarmak için kullanılan bir programdır. Açılımı Dolley Madison Digital Edition’dur. Türkçe olarak veri kurtarma programı denilebilir. Dmde işini çok iyi yapan bir sistemdir. Kaybolan ya da yanlışlıkla silinen dosyalar bilgisayar disklerinden tamamen silinmez. Diskte hala var olan veriler dmde free editon programı tarafından bulunur ve bilgisayara tekrar yüklenirler. Program arama, düzenleme ve geri getirme komutları ile kolay ve kusursuz çalışır. Olmadık zamanlar da yanlışlıkla silinen veriler ya da tam da işe yarayacakken bilgisayarda kaybolan veriler oldukça can sıkıcı bir durumdur. Dmde free edition programı sayesinde veri kurtarma uzmanlarına para dökmeden kendi dosyalarınızı ve kendi fotoğraflarınızı hatta müzik ve videolarınızı bile kendiniz kurtarabilirsiniz. Bu iyi haber ama yine de tüm verileri yedeklemekte fayda var.

dmd-free-edition

En İyi Veri Kurtarma Programlarından biri olan  Dmde free edition programı bilgisayara kurulum gerektirmeyeceği için usb gibi taşınabilir cihazlara yüklenip istenilen bilgisayara takılıp tek tıkla çalıştırılabilir. Dmde free edition programı bir deneme sürümüdür. Bu yüzden belirli adresteki ya da belirli dosya grubu içindeki bazı verileri kurtarmayı kısıtlar. Bu kısıtlama kurtarılacak dosya miktarını etkilemez. Bunun dışındaki diğer özellikler rahatlıkla kullanılabilir. Bu sürümünden memnun kalındığında satın alınabilir ama satın alınmasa dahi birçok işinizi halleder. İşinde çok başarılı olan bu program kendi alanında uzmandır. Veri kurtarma alanında en güçlü araçları sunar. FAT12/16, FAT32, NTFS/NTFS5 dosya sistemlerini destekleyen program kaybolan veriler için hızlı ve gelişmiş bir arama sağlar. En iyi veri kurtarma programı ve daha bir çok en iyi incelemeleri için gerekli bilgilere En iyi sitesinden ulaşabilir ve detaylı bilgileri alabilirsiniz. Kusursuz çalışan veri kurtarma programı sayesinde verileri kaybetmekten ve silmekten korkmayacak bu durum yaşansa bile verilere artık zahmetsizce ulaşabileceksiniz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>