HAKKIMDA

hakkımda

9 Responses

 1. Gökhan ALGAN diyor ki:

  umarım kullanıcılara faydası olur demişsiniz
  allah sizden razı olsun idris hocam ben hergün sizin siteyi takip ediyorum hemde defalarca

 2. Metin Tosun diyor ki:

  Değerli Büyüğüm üstadım, İdris Ağabeyim. İyi ki varsın. Ellerine sağlık, Allah senden razı olsun.

 3. husocan005 diyor ki:

  İdris abi selamlar. Bir Toplamı Oluşturan Sayıları Bulma örneğini inceledim fakat kendi şablonuma uyarlayamadım. Tablomu seninle paylaşsam yardımcı olur musun acaba. Saygılar.

 4. MEHMET diyor ki:

  hocam iyi çalışmalar kolay gesin. ürkiye Haritası ve Mouse Over adlı dosyayı indirdim emeğinize sağlık daha iyisi olamazdı lakin en büyük problemim değerleri değiştiremedim. yardım edermisiniz lütfen örneğin acente sayılarını değiştireceğim. m.cetinkaya@ikitanitim.com adresinden dönüş bekliyorum.

 5. Ersin Tezemir diyor ki:

  İdris Hocam Merhaba, Aşağıdaki formulü yazdığımda virgülden sonraki tek haneli 9 dan büyük sayılarda ilgili rakamın önüne otomatik sıfır getiriyor. Bunun daha prtik bir yolu varmı?
  =BİRLEŞTİR(F53;”,”;”0″;H52;) yazınca hedef ücrede 1 saat 5 dakika varsa eğer 1,05 getiriyor ama 1 saat 50 dakika varsa 1,050 getiriyor. Bu 50 önündeki sıfırı getirmeden nasıl uyarlarız.

 6. sami diyor ki:

  Allah razı olsun. Faydalandık faydalanıyoruz.

 7. Tevfik Kurşun diyor ki:

  Sayın İdris Hocam,
  İlginize ve emeklerinize tekrar teşekkür ederim. 1.789,54 sayısını bir bin yedi yüz seksen dokuz tam, yüzde elli dört şeklinde yazıya çeviriyor. Uygun olduğunuzda yardımcı olur musunuz lütfen?
  Saygılarımla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>