OKUL MESAJ SİSTEMİ İLE BİR DEVRİ KAPATIN…

E okul sms ile veliye kolayca ulaşın.

Çok değil, bundan 5-10 yıl öncesine kadar okullar için veliye ulaşmak tam anlamıyla bir işkenceydi. Öğrenciye yazılı bir fiş verilir, velisine ulaştırması istenir, öğrenci hatrına gelirse veliye iletir, unutursa da o not o şekilde kalır giderdi. Ancak günümüz teknoloji çağı itibariyle bütün bu sorunların önüne geçmek için teknolojik çözümler üretilmiştir. E okul sms yöntemi sayesinde tüm okullar kolayca velilerine ulaşabilmekte, iletmek istediği tüm mesajlarını saniyeler içerisinde iletmektedir. Öğrenci ile her türlü gelişmeyi; toplantı, gezi, organizasyon, devamsızlık, not bilgisi… vb. bir çok bilgiyi velilere tek tık ile ulaştırmak artık hem çok kolay, hem pratik, hem de maliyetsiz.E okul mesaj sistemi ni kullandığınız takdirde yaşayacağınız kolaylıkları ve avantajları sıralayacak olursak:

  • Öğrencinin devamsızlığı ile ilgili veliye anlık bilgi verebilirsiniz.
    Böylece; öğrencinin güvenliği ile ilgili velinin gerekli tedbirleri
    almasını, öğrencinin veliden habersiz okuldan kaçması gibi durumların
    yaşanmasını engellemiş olursunuz.
  • Öğrencinin devamsızlık bilgisinin veliye iletilmesi yoluyla mazeret devamsızlıklarının kontrollü kullanılmasını sağlamış olursunuz.
  • Öğrencinin notlarını veliye ileterek öğrencinin güncel not durumundan veliyi haberdar etmiş olursunuz.
  • Toplantı bilgilerini kolayca ulaştırarak toplantılara velilerin katılım oranını arttırmış olursunuz.

Kolay kullanıcı arayüzü ile kullanımı çok basit!

Toplu sms gönderiminin kolaylığı kadar kullanıcı ara yüzünün kolaylığı da çok önemlidir. Kullanıcı ara yüzümüzün kolaylığı ve pratikliği sayesinde velileri sınıf sınıf kategorilendirebilirsiniz. Hepsi ile ben baş edemem diyorsanız da okulunuzda görev alan öğretmenlere alt kullanıcılar oluşturarak her sınıfın öğretmenin kendi sınıfı ile ilgili işlemleri kendisinin gerçekleştirmesini sağlayabilir. Ve Ana kullanıcı olarak yapılan işlemlerin kontrollerini gerçekleştirebilirsiniz. Kolay listeleme, alt kullanıcı gibi sizin konforunuzu önemseyen fonksiyonlarımız ise ilk SMS ailesi olarak sizleri düşündüğümüzü ve müşterimiz olduğunuz süreçte her anda ve her sorunda yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Eğer siz de hala teknolojinin nimeti olan toplu sms uygulaması yöntemini kullanmaya başlamadıysanız acele edip hemen bizimle iletişime geçmenizi ve size en uygun olan e okul sms paketlerimize göz atmanızı size şiddetle tavsiye ediyoruz.

İlk sms ekibi olarak her zaman size yardımcı olmaya hazır olan temsilcilerimiz ve konusunda uzman ekibimizle sizleri konforu yaşamaya davet ediyoruz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>