Personel Devam Takibi

Personel Devam Takibi

Kurumlarda personel girişleri; kart basma, çipli kart, parmak izi vs. yöntemlerle kayıt altına alınmaktadır.

Bu dosyada, herhangi bir yöntemle bir şekilde elde edilen ID Kart NO ile giriş zamanının tepit edilmesi ve bunun sonucunda raporlanması basit bir şekilde gösterilmiştir.

Bu dosyanın Giriş-RAPOR sayfasının A3 hücresine bir şekilde alınan ID Kart NO’nun hücreye alınması ile birlikte B3 hücresinde kayıt zamanı saniyesine kadar otomatik olarak yazılır.

Burada A3 hücresine veri doğrulama ile açılır liste oluşturulmuş ve giriş açılır listeden seçilerek veya manuel olarak gerçekleştirildiği varsayılmıştır. Böylece ID Kart NO’nun girilmesi birlikte yan hücrede giriş zamanı yazılmaktadır.

Sayfanın KAYIT düğmesine basıldığında ise kayıt ve raporlama otomatik olarak sağlanmaktadır. KAYITLARI SİL düğmesi girilen tüm kayıtları siler. Girişi ertesi güne hazırlar. Ancak Tablonun yıllık olarak hazırlanması istenildiğinde küçük bir değişiklik yapılması gerekir.

Dosya:

Personel devam

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>