Pratik Oyun Server Kurulum Hizmeti

Oyun sektörü hem üreticisine hem de tüketicisine geniş bir kazanç kaynağı vadeden bir sektör. Çok tutulan online oyunlara bakıldığında, pek çok oyuncunun bu oyunlar üzerinden para kazandığını görebiliyoruz.
Elbette en büyük kazancı, geniş bir kitlenin ilgisini çekmeyi başarmış üretici elde ediyor. Yeni bir oyun kurmanın temelinde ise server kurma yatıyor. Online oyunların üreticilerine baktığımızda Amerika ve Avrupa ülkelerinin bu konuda çok daha önde olduklarını görebiliyoruz. Bunun sebebi ise ülkemizden yeni ve parlak oyun fikirleri çıkmaması değil, DDos Korumalı sunucu kiralama konusundaki eksiklikler olmakta.

Oyun Server Paketleri

Ancak bu konuda attığımız adım sayesinde oyun kurucuları için server edinme problemi tamamen ortadan kalkmış durumda. Oyunserver.com aracılığıyla tercih edebileceğiniz 3 farklı paket bulunuyor. Ekonomik server, normal server ve profesyonel server paketlerimizin üçü de sizler için elinizde bulundurmanız gereken kaliteyi en iyi şekilde sunuyor. Peki oyun server sistemlerinin kaliteli olması neden gerekli?

Oyun Serverları Neden Kaliteli Olmak Zorunda?

Öncelikle bu sistemlerin son derece güvenli olmaları ve titizlikle hazırlanmaları gerekmekte. Hazırlık aşamasından sonra serverın yönetilmesi de oldukça önemlidir. Her türlü soruna anında müdahale edilerek hem oyuncuların hem de üreticinin mağduriyeti giderilmelidir.

Hızlı ve Sorunsuz Oyun Server Kurulumu

Oyun sunucu kiralama firması olarak en önemli avantajımız ise tamamen Türklerden oluşan bir kadroya sahip olmamızdır. Bu şekilde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda kolayca anlaşabileceğiniz kişilerle muhatap olmanız mümkün olmaktadır. Bunun haricinde oldukça kullanışlı bir eklenti desteğimiz bulunmaktadır. Bu sayede hızlı destek ile sorunlarınızı çözmeniz söz konusu olur. Hızlı kurulum, kolay yönetimve en önemlisi güvenlik sizin için en gerekli noktalardır.

Maksimum Oyun Server Güvenliği

Güvenlik DDoS koruması ile sağlanmaktadır. Nasıl bir oyun sitesi kurmak istediğinizi bizimle paylaştığınızda sizin için gerekli donanımları ön planda tutup, gereksizler için size boşuna masraf ettirmeyerek memnun kalacağınız bir hizmet sunuyoruz. Üstelik eklemek istediğiniz ve elinizin altında olmayan oyunları da anında ekleyebiliyoruz.

Hemen Kullanıma Hazır CSGO Ssunucu

CSGO sunucu kiralama ‘nın en önemli avantajlarından bir tanesi, her şeyin kullanıma hazır halde elinizde olmasıdır. Hemen oynamaya başlayabilir hatta versiyon değiştirme, mod ekleme gibi işlemleri de oyuncu konsolu aracılığıyla hemen yapabilirsiniz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>