Telif Hakkı (© Copyright 2013 http://www.excelgurusu.com)

http://www.excelgurusu.com Web Sitesi Telif Hakkı Bildirimi – 2013

Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmiş sayılırsınız.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin, dosyaların ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlemelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece site sahibine aittir. Bu web sitesinde yer alan bütün bilgi ve dosyalar önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları, sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilir. Bilgiler, site  sahibinin izni olmaksızın kısmen ya da tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, ticari bir amaçla kullanılamazlar.

Aşağıdaki koşullar çerçevesinde kaynak göstererek alıntı yapılabilir:

1. Yukarıda belirtilen hususlar, tamamen kişisel, ticari olmayan ve bilgi verme amacıyla kullanılabilir.
2. Yukarıda sözü edilen doküman bilgi ve dosyalar, yazarın yazılı başvuru yapılmadan ve başvurunun olumlu yanıtı alınmadan değiştirilemez.
3. Telif Hakkı ve izni alındığında, tüm dokümanlarda aşağıdaki ibare yer almak zorundadır:

“© Copyright 2013  http://www.excelgurusu.com Web Sitesi’ne aittir”

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>