Dmde Free Edition

Bilgisayarda saklanılan sayısız veri mevcuttur. Dmde kaybolan ya da silinen programları kurtarmak için kullanılan bir programdır. Açılımı Dolley Madison Digital Edition’dur. Türkçe olarak veri kurtarma programı denilebilir. Dmde işini çok iyi yapan bir sistemdir. Kaybolan ya da yanlışlıkla silinen dosyalar bilgisayar disklerinden tamamen silinmez. Diskte hala var olan veriler dmde free editon programı tarafından bulunur ve bilgisayara tekrar yüklenirler. Program arama, düzenleme ve geri getirme komutları ile kolay ve kusursuz çalışır. Olmadık zamanlar da yanlışlıkla silinen veriler ya da tam da işe yarayacakken bilgisayarda kaybolan veriler oldukça can sıkıcı bir durumdur. Dmde free edition programı sayesinde veri kurtarma uzmanlarına para dökmeden kendi dosyalarınızı ve kendi fotoğraflarınızı hatta müzik ve videolarınızı bile kendiniz kurtarabilirsiniz. Bu iyi haber ama yine de tüm verileri yedeklemekte fayda var.

dmd-free-edition

En İyi Veri Kurtarma Programlarından biri olan  Dmde free edition programı bilgisayara kurulum gerektirmeyeceği için usb gibi taşınabilir cihazlara yüklenip istenilen bilgisayara takılıp tek tıkla çalıştırılabilir. Dmde free edition programı bir deneme sürümüdür. Bu yüzden belirli adresteki ya da belirli dosya grubu içindeki bazı verileri kurtarmayı kısıtlar. Bu kısıtlama kurtarılacak dosya miktarını etkilemez. Bunun dışındaki diğer özellikler rahatlıkla kullanılabilir. Bu sürümünden memnun kalındığında satın alınabilir ama satın alınmasa dahi birçok işinizi halleder. İşinde çok başarılı olan bu program kendi alanında uzmandır. Veri kurtarma alanında en güçlü araçları sunar. FAT12/16, FAT32, NTFS/NTFS5 dosya sistemlerini destekleyen program kaybolan veriler için hızlı ve gelişmiş bir arama sağlar. En iyi veri kurtarma programı ve daha bir çok en iyi incelemeleri için gerekli bilgilere En iyi sitesinden ulaşabilir ve detaylı bilgileri alabilirsiniz. Kusursuz çalışan veri kurtarma programı sayesinde verileri kaybetmekten ve silmekten korkmayacak bu durum yaşansa bile verilere artık zahmetsizce ulaşabileceksiniz.

admin

Kamuda, yurt içi ve yurt dışı görevlerde 37 yıl çalışmamın ardından 2013 yılında emekli oldum. 1989 yılında hem bilgisayarla ve hem de Lotus123 tanıştım. İşlerimi yapmada pek çok programdan yararlandım. En son Microsoft Office ile devam ettim. Çalışma hayatımda, Microsft Office bana çok yardımcı Olmuştur. Özellikle Excel ile ve Acces ile veri tabanlarımın tutulmasından analizlerine kadar, Word ile yazışmalarımın yapılmasında, sunumlarım için ise Power Point etkin araçlar olmuştur. Excel, bana çalışmalarımda etkin, doğru ve hızlı sonuçlar elde etmemi sağlamıştır. Çalışma hayatımda bu durum, Bilgi İşlem Bölümünün bana sağlayamayacağı kadar kolaylıklar ve en önemlisi bana hazır olarak gelen programları test etme ve kullanabilirliklerinin ortaya çıkarılmasında oldukça yararları olmuştur. Yılların bana verdiği bu deneyimlerle ve değişik alanlarda üyesi olduğum sitelerden gelen sorulara verdiğim yanıtlarla oluşturduğum çalışmalarımı paylaşmaya çalışıyorum. Bu konuda hep fikrim sorulmuştur. Nasıl bir yol izlenmesini önerirsiniz gibi. Önerim şu; İşinizi iyi, doğru ve hızlı yapmak mı istiyorsunuz? O zaman bu tür ofis programlarını iyi kullanmaya bakınız. Kimse sizden programcı olmayı beklemiyor. Programcılar da kafanızdaki problemi ve işinizi tam olarak bilemeyeceklerinden size üretilen programlar; arzu ettiğiniz biçimde olmayabilirler. Yine programcılar programlarını yapsınlar. Ancak, programda bir hata veya arıza olduğunda hazırlıklı değilseniz., yarı yolda kalırsınız. O zaman ne yapacaksınız? Programcıları mı arayacaksınız.? Bunu yapan programcı da bu işe bakmıyor veya ayrılmış olabilir. Bu durumda kendinize güveneceksiniz. Çünkü sizin bir çalışmanız vardır. Bu amatörce de olsa sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Umarım bu sitede eklediğim dosya ve bilgiler, kullanıcılara ve ziyaretçilere yararlı olur. Saygılarımla... İdris SERDAR

You may also like...

Bir cevap yazın