OKUL MESAJ SİSTEMİ İLE BİR DEVRİ KAPATIN…

E okul sms ile veliye kolayca ulaşın.

Çok değil, bundan 5-10 yıl öncesine kadar okullar için veliye ulaşmak tam anlamıyla bir işkenceydi. Öğrenciye yazılı bir fiş verilir, velisine ulaştırması istenir, öğrenci hatrına gelirse veliye iletir, unutursa da o not o şekilde kalır giderdi. Ancak günümüz teknoloji çağı itibariyle bütün bu sorunların önüne geçmek için teknolojik çözümler üretilmiştir. E okul sms yöntemi sayesinde tüm okullar kolayca velilerine ulaşabilmekte, iletmek istediği tüm mesajlarını saniyeler içerisinde iletmektedir. Öğrenci ile her türlü gelişmeyi; toplantı, gezi, organizasyon, devamsızlık, not bilgisi… vb. bir çok bilgiyi velilere tek tık ile ulaştırmak artık hem çok kolay, hem pratik, hem de maliyetsiz.E okul mesaj sistemi ni kullandığınız takdirde yaşayacağınız kolaylıkları ve avantajları sıralayacak olursak:

  • Öğrencinin devamsızlığı ile ilgili veliye anlık bilgi verebilirsiniz.
    Böylece; öğrencinin güvenliği ile ilgili velinin gerekli tedbirleri
    almasını, öğrencinin veliden habersiz okuldan kaçması gibi durumların
    yaşanmasını engellemiş olursunuz.
  • Öğrencinin devamsızlık bilgisinin veliye iletilmesi yoluyla mazeret devamsızlıklarının kontrollü kullanılmasını sağlamış olursunuz.
  • Öğrencinin notlarını veliye ileterek öğrencinin güncel not durumundan veliyi haberdar etmiş olursunuz.
  • Toplantı bilgilerini kolayca ulaştırarak toplantılara velilerin katılım oranını arttırmış olursunuz.

Kolay kullanıcı arayüzü ile kullanımı çok basit!

Toplu sms gönderiminin kolaylığı kadar kullanıcı ara yüzünün kolaylığı da çok önemlidir. Kullanıcı ara yüzümüzün kolaylığı ve pratikliği sayesinde velileri sınıf sınıf kategorilendirebilirsiniz. Hepsi ile ben baş edemem diyorsanız da okulunuzda görev alan öğretmenlere alt kullanıcılar oluşturarak her sınıfın öğretmenin kendi sınıfı ile ilgili işlemleri kendisinin gerçekleştirmesini sağlayabilir. Ve Ana kullanıcı olarak yapılan işlemlerin kontrollerini gerçekleştirebilirsiniz. Kolay listeleme, alt kullanıcı gibi sizin konforunuzu önemseyen fonksiyonlarımız ise ilk SMS ailesi olarak sizleri düşündüğümüzü ve müşterimiz olduğunuz süreçte her anda ve her sorunda yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Eğer siz de hala teknolojinin nimeti olan toplu sms uygulaması yöntemini kullanmaya başlamadıysanız acele edip hemen bizimle iletişime geçmenizi ve size en uygun olan e okul sms paketlerimize göz atmanızı size şiddetle tavsiye ediyoruz.

İlk sms ekibi olarak her zaman size yardımcı olmaya hazır olan temsilcilerimiz ve konusunda uzman ekibimizle sizleri konforu yaşamaya davet ediyoruz.

admin

Kamuda, yurt içi ve yurt dışı görevlerde 37 yıl çalışmamın ardından 2013 yılında emekli oldum. 1989 yılında hem bilgisayarla ve hem de Lotus123 tanıştım. İşlerimi yapmada pek çok programdan yararlandım. En son Microsoft Office ile devam ettim. Çalışma hayatımda, Microsft Office bana çok yardımcı Olmuştur. Özellikle Excel ile ve Acces ile veri tabanlarımın tutulmasından analizlerine kadar, Word ile yazışmalarımın yapılmasında, sunumlarım için ise Power Point etkin araçlar olmuştur. Excel, bana çalışmalarımda etkin, doğru ve hızlı sonuçlar elde etmemi sağlamıştır. Çalışma hayatımda bu durum, Bilgi İşlem Bölümünün bana sağlayamayacağı kadar kolaylıklar ve en önemlisi bana hazır olarak gelen programları test etme ve kullanabilirliklerinin ortaya çıkarılmasında oldukça yararları olmuştur. Yılların bana verdiği bu deneyimlerle ve değişik alanlarda üyesi olduğum sitelerden gelen sorulara verdiğim yanıtlarla oluşturduğum çalışmalarımı paylaşmaya çalışıyorum. Bu konuda hep fikrim sorulmuştur. Nasıl bir yol izlenmesini önerirsiniz gibi. Önerim şu; İşinizi iyi, doğru ve hızlı yapmak mı istiyorsunuz? O zaman bu tür ofis programlarını iyi kullanmaya bakınız. Kimse sizden programcı olmayı beklemiyor. Programcılar da kafanızdaki problemi ve işinizi tam olarak bilemeyeceklerinden size üretilen programlar; arzu ettiğiniz biçimde olmayabilirler. Yine programcılar programlarını yapsınlar. Ancak, programda bir hata veya arıza olduğunda hazırlıklı değilseniz., yarı yolda kalırsınız. O zaman ne yapacaksınız? Programcıları mı arayacaksınız.? Bunu yapan programcı da bu işe bakmıyor veya ayrılmış olabilir. Bu durumda kendinize güveneceksiniz. Çünkü sizin bir çalışmanız vardır. Bu amatörce de olsa sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Umarım bu sitede eklediğim dosya ve bilgiler, kullanıcılara ve ziyaretçilere yararlı olur. Saygılarımla... İdris SERDAR

You may also like...

Bir yanıt yazın